Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Mieszkańcy chcą odwołać wójta gminy Wąwolnica

Utworzony przez Guest, 23 listopada 2015 r. o 11:35 Powrót do artykułu
nic nie zrozumiałeś. To niedobrze to naprawde niedobrze. I nie wiesz na dodatek że to niedobrze nie dla mnie nie dla pani którą obrażasz to niedobrze dla ciebie. Jeśli tak będziesz sie zachowywał jeśli nie będziesz szanował ludzi i nimi gardził oni będa gardzili tobą. Można sie spierać można mieć inne zdanie na przeróżne tematy ale nie można ludzi w taki sposób traktować i obrażać. Zamknij komputer wyjdź na spacer długi spacer i pomyśl o tym zanim znów tak się o kimś wypowiesz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ojo joj, jaki jestem mądry, jak ja wszystko wiem, jaki ze mnie dobry władca, jaki ojciec narodu, chodźcie wszyscy do mnie. Cholera jasna to jakiś tatuś pouczający synka przedszkolaka. Zapisz się  na forum dla tatusiów i nie rozśmieszaj dorosłych poważnych ludzi. Dobrze wiem kim jesteś.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szanowny panie h dużo pan tu się rozpisuje o szacunku( w sposób populistyczny) ale czy pan sam szanujesz ludzi się tu wpisujących w różny sposób ich określając .A czy wójt szanuje swoich wyborców czy tylko tych potulnych .Mnie samego kiedyś na sesji potraktował w sposób prostacki , a tylko dlatego że śmiałem mu zwrócić uwagę . Natomiast analizując pańskie wpisy tu na forum stwierdzam że pouczasz pan innych o szacunku, a sam piszesz jak w różnych stanach świadomości .Próbujesz pan pokazać jaki to pan jesteś elokwentny , ale w momencie gdy prosimy o konkretne, merytoryczne przykłady wybitnych działań wójta na korzyść gminy , to jakoś cicho sza . Oczywiście że ludzie swoje myślenie mają i na pewno na tani i miernej jakości populizm już się nie łapią .Widzą , słyszą i mówią oraz nie dają się manipulować .Sprawy nie wygodne umiejętnie pan omijasz jakbyś nie słyszeć .To może jeszcze jedno z takich pytań , klub sportowy w okresie kampani referendalnej rozplakatowywał swoje poparcie dla wójta , za czyje pieniądze były drukowane dość drogie plakaty referendalne ?? czy statut klubu przewiduje takiego typu działania polityczne , czy jedynie działalność sportową i jej propagowanie wśród społeczeństwa ????czy zarząd klubu podjął na zebraniu stosowną uchwałę o poparciu w kampani i czy była ona głosowana ??? bo jak mi się zdaje klub sportowy ma już w nazwie że zajmuje się sportem , a nie jest klubem politycznym !!!!oprócz tego korzystają z naszych wspólnych pieniędzy w postaci wsparcia z budżetu , więc było by nie w porządku jakby wydawali nasze wspólne pieniądze na kampanię wójta !!!Oczywiście że każdy z zawodników może prywatnie popierać lub nie wójta, ale prywatnie za swoją kasę .Czekam na merytoryczne odpowiedzi i w dalszym ciągu pozytywy działań wójta poza paroma imprezkami .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no "h" co się stało nie komentujesz? poszedłeś na spacer, usnąłeś, obraziłeś się? ja tak lubię czytać twoje komentarze, śmieję się i szybko wyłączam komputer bo jesteś tak zaindorzony, mam wrażenie, że wy***ysz mi z monitora. czekam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dzień dobry. Szanowny panie nie wiem od czego zacząć aby nie pominąć żadnego z pana zarzutów. Po pierwsze proszę wskazać mi chociaż jeden przypadek kiedy kogoś obraziłem. Nie zatrzymuje się nad tematem dalej bo nie warto. Nie znajdzie pan takiego przypadku. A że czasem trudno powstrzymać się od sarkazmu – to prawda. Tak jak mówiłem mniej pisać o szacunku więcej szanować. Jeśli chodzi o dokonania wójta to po pierwsze nie jestem jego rzecznikiem prasowym żebym musiał przedstawiać jego dokonania. Tym niech się zajmie on sam. Po drugie jeśli już zdarzyło mi  się wymienić coś dobrego co dzieje się w gminie to okazuje się że: impreza upamiętniająca spalenie Wąwolnicy? Według was w ogóle jakaś porażka itd. Zmniejszenie zadłużenia gminy? Według was to nic nie znaczący epizod. Więc po co wymieniać cokolwiek. No i cukiereczek klub i kampania referendalna. Proszę pana czy ma pan jakąkolwiek wiedzę że etatowi pracownicy klubu w godzinach swojej pracy rozklejali jakieś plakaty? Czy w ogóle są jacyś etatowi pracownicy w klubie o określonych godzinach urzędowania? Proszę pana klub jest to grupa ludzi kilkunastu młodych chłopaków kilku zapaleńców którzy tak jak pan pisze propagują wśród społeczeństwa kulturę sportową ale którzy przede wszystkim są osobami prywatnymi i mają prawo popierać kogo tylko chcą i rozklejać plakaty jakie tylko chcą. Naprawdę pan tego nie rozumie? Czy chce pan wszystkim i wszystkimi dyrygować co mogą robić i kogo popierać a kogo nie? I to pana kumple z forum piszą o PRL-u? Nawet gdybym był pracownikem gminy czy innej jednostki budżetowej to po przysłowiowej 15-tej mam prawo popierać kogo mi się podoba i rozklejać plakaty jakie mi się podoba! A pan chce rozliczać kilku chłopaków którzy nie dość że nie są etatowymi pracownikami a którzy uważają że wójt jest dobrym gospodarzem i polecieli z plakatami? (swoją drogą przyjmuję że tak było bo wiedzy takiej nie mam) Czy uważa pan że jeżeli jakiś chłopak gra w klubie to może pan mu dyktować co może robić ze swoim prywatnym czasem? Czy uważa pan że cały świat wokół istnieje za pana pieniądze? Za chwilę się okaże że dlatego że chłopaki grają w klubie to do przysłowiowego kibla chodzą za pana pieniądze. Kolejna w tej sprawie rzecz. Ma pan wiedzę że plakaty były finansowane z pieniędzy klubu? Bez żadnej przekory mówię panu krótko – proszę to natychmiast zgłosić do odpowiednich organów bo uważam to również za niedopuszczalne. Tylko tyle że obawiam się że nie ma pan takiej wiedzy i są to jedynie fantasmagorie. Z doświadczenia wiem że tego typu organizacje raczej mają problem jak wydrukować dla siebie jakiś plakat i zwracają się o taką pomoc do innych. Szanowny panie ja naprawdę panu źle nie życzę. Dlatego też z całego serca radzę: znajdź pan wokół siebie jakąś osobę która według pana panu dobrze życzy i dodatkowo ma doświadczenie takie no nie wiem życiowe - gdzieś trochę pracowała - coś w życiu widziała. Jakaś ciocia jakiś wujek. I proszę jej wysłać tego swojego ostatniego posta. Gwarantuję panu że poradzi panu z całego serca aby trochę mniej zaczął pan myśleć o wójcie. Nie można żyć w ten sposób aby na każdym kroku szukać jakichś przekrętów których nie ma. Naprawdę zaczyna wyglądać to śmiesznie a za chwilę już nawet śmieszne nie będzie. Będzie się na to patrzyło po prostu smutno. Świat jest naprawdę piękny proszę spojrzeć ulicami chodzą piękne kobiety przez kilka dni padało może będą grzyby. Iść na spacer odprężyć się. Jeżeli już tak pan troszczy się o gminę to pomyśleć co można by było zrobić fajnego w gminie. I absolutnie nie próbuję pana odciągać od spraw gminy. Wszelkiego rodzaju społecznicy są też ważni istotni i potrzebni. Ale pan zaczyna myśleć w ten sposób że jak pan nie napisze jednego dziennie postu o jakich dziwnych przekrętach czy nieprawidłowościach których nie ma to dzień jest stracony. I stąd później jakieś dziwne konstrukcje myślowe nie z tej planety jak ta z klubem sportowym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czytam forum i ponownie doznaję szoku. Dyskusja na forum dotyczy spraw gminy i osób sprawujących władzę w tej gminie, a więc osób publicznych. Ja jako obywatel mam pełne prawo interesować się tymi osobami, ich działaniami, oceniać je, zadawać pytania i zwracać się o wyjaśnienie wątpliwości. Mam prawo do odpowiedzi w sposób uprzejmy, zrozumiały, wyczerpujący i zgodny z prawdą. Są to podstawowe zasady kodeksu etyki urzędnika(który jest w każdym urzędzie). Natomiast tu na forum jakiś samozwańczy rzecznik prasowy wójta, przedstawiający się jako "h" "j" itp. twierdzący, że wie wszystko na temat działalności wójta nie będąc nim,broni go za wszelką cenę, obraża nas i poucza. Jeśli nie jest pan wójtem to te pytania nie są do pana i nie oczekujemy od pana odpowiedzi, ocen i pouczeń. Nie jestem osobą publiczną i nie wyrażam zgody aby ktokolwiek oceniał mnie, pouczał i obrażał. Mam prawo zachować anonimowość bo jestem osobą prywatną i moje nazwisko jest moją własnością. Panie Adamie Bieniek dość tej jałowej dyskusji z "h" bierzmy się do roboty tak jak to omówiliśmy na spotkaniu. Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i wziął się i obraził :))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proszę pana również jestem osobą prywatną nie pełniąca żadnych funkcji w gminie ani nie jestem pracownikiem gminy ani żadnej z jej jednostek. Nie skłaniam pana do ujawnienia nie wiem skąd ten pomysł. Absolutnie ma pan prawo do anonimowości jak i do interesowania się sprawami gminnymi. Znajdujemy się na otwartym forum dyskusyjnym które służy do anonimowego bądź nie wyrażania opinii i poglądów. Dopóty dopóki nikogo nie obrażam a nie obrażam mam prawo do zabierania głosu tutaj. Jeśli ktoś chce dyskutować wyłącznie z osobami o tych samych poglądach służą do tego fora zamknięte proszę sobie takie założyć. Jeżeli ktoś się zdecydował występować po imieniem i nazwiskiem tak jak pan Adam to również mam prawo komentować jego wypowiedzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie h Oczywiście tak jak podejrzewałem i mówiłem masz pan strasznie wybiórczo sposób myślenia. Proszę jeszcze raz przeczytać wpis i wskazać w którym miejscu bronilem pywatnie komukolwiek popierac wojta ,nawet wręcz przeciwnie. Wiedzy na ten temat nie mam kto to finansowal  więc dla tego pana o to spytałem bo tryskasz pan wiedzą na lewo i prawo z różnych dziedzin a ludzie o to też pytają . Natomiast prywatnie działania sportowe klubu jak najbardziej popieram bo sam wiele lat byłem sportowcem wyczynowym i wiem że sport kształtuje charakter ale działania sportowe. Próbuje pan w dalszym ciągu manipulować wybiórczo odpowiadajac a konkretów jak nie było tak nie ma ,a tylko widać jakieś dziwną nerwowość.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie "h" a co z Rąblowem czy wydarzenia które miały tam miejsce i mieszkańcy którzy tam zgineli nie zasługują na naszą pamięć. Przecież też pół Grabówek i Rąblowa było spalone i co o tym nie wolno mówić bo walki toczyły się pod dowództwem Moczara? Wydaje mi się że jednak ludzie którzy oddali tam życie zasługują na naszą pamięć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie "h" proszę tu nikogo nie pouczać, jestem pewien, że każdy potrafi myśleć samodzielnie i proszę nas nie oceniać. Ja też sobie tego nie życzę. Oceniamy tu działalność wójta i do niego kierujemy nasze pytania. Do pana nie mam żadnych pytań, pod warunkiem, że nie jest pan wójtem. Oceniając pana posty byłem przekonany, że jest pan wójtem bo się pan do tego wielokrotnie przyznał, pewnie nieświadomie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak najbardziej może pan sobie nie życzyć oceniania wystarczy nie wchodzić na forum ewentualnie nie zabierać głosu. Nie będzie pan oceniany. Co do Rąblowa to temat jest złożony i na pewno nie rozbierzemy go na tym forum. Na pewno na uroczyste upamiętnianie nie zasługuje osoba Moczara. Proponuję zorganizować jakieś spotkanie ze społecznością ja wiem na pewno że są w Wąwolnicy mądrzejsi ode mnie w sprawach historycznych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Człowieku, znowu mnie i innych pouczasz. To nie było pytanie do "h" tylko do wójta, znowu się wydałeś.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ty naprawdę głupkowaty jesteś.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znowu mnie oceniłeś, przecież o to nie prosiłem. Zapewniam, że ja jestem zdrowy i potrafię samodzielnie myśleć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chłopaki wycofajcie tygrysa z forum bo wam złą robotę robi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja nie mogę, on znowu poucza. Jest on i jakieś chłopaki. Jednak dziękuję za ocenę bo gdybyś powiedział, że jestem normalny to był szybko pobiegł do psychologa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie h podobno pan nie obrażasz , czy może ja źle widzę , bo czytać umiem 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak najbardziej potrafi pan czytać proszę jednak zwrócić uwagę że napisałem to o jakimś panu "d". Mam nadzieję że widzi pan różnicę między tym a pisaniem ad personam? Po drugie proszę znaleźć właściwe słowa dla takiego zachowania. Proszę przeczytać post z 10:17 i10:20 padają dwa pytania zaczynające się od zwrotu panie h a następnie ten szanowny pan pisze że było to pytanie do wójta i że tym samym przyznałem się że jestem wójtem.  ??????? Ma pan lepsze określenie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ktoś dzisiaj podpowiedział mi, żeby zajrzeć na forum, bo jeden z wpisów uderza we mnie. Odniosę się do tego wpisu. Na sesję rady gminy przyszedłem jako obywatel zaniepokojony zmianami w szkole. Być może od strony prawnej odniosłem się nieprofesjonalnie, nie jestem w końcu prawnikiem. No, ale zostałem w nagrodę bardzo ciepło przyjęty, za to, że raczyłem mieć wątpliwości. Nie musiałem zresztą tego robić, szukać żadnych przepisów, bo problem leży zupełnie gdzie indziej. Państwo ciągle zasłanialiście się w tej sprawie finansami gminy, że jedynym powodem przeprowadzenia reorganizacji były oszczędności. Każdy kto choć trochę orientuje się w tej kwestii, wie, że taka zmiana oszczędności nie przyniesie. Żeby było jasne, odcinam się od oceniania nowej dyrekcji. To nie moja sprawa, akurat gdy dowiedziałem się kto wygrał, to mnie to nieco uspokoiło.  Chodzi o to, że nie przejdę obojętnie nad takimi kwestiami jak: styl w jakim te zmiany zostały przeprowadzone, z krzywdą ludzką i ich sensowność. Bezprawne niedopuszczenie do konkursu wieloletniego dyrektora? Zakwestionowanie dorobku? Przecież to pokazało jaka była intencja zmiany, jaki jest stosunek do byłej dyrektor. Proszę Państwa, tyle mówicie o uczciwości, a ja się zastanawiam nad tym czy nie złożyć skargi na jakość protokołu z 17. sesji. Po pierwsze ujawniliście moje nazwisko w protokole, pomimo anonimizacji, na którą sami się powołaliście na początku dokumentu. Zrobiłem sobie kopie tego protokołu więc nic nie zginie. Poza tym zniekształciliście moją wypowiedź, co można porównać z nagraniem wideo. Przecież to jest śmieszne. Mówiłem cytuję " "myślałem, że zajmą się tym radni"  " chodziło, że ze zrozumieniem pochylą się nad sprawami oświaty. W protokole jest "myślałem...". Dodaliście Państwo trzykrotne powtórzenie "tutaj" . Wygłaskaliście inne wypowiedzi. Powiedziałem tak (z nagrania): "jest zmiana dyrekcji, którą tutaj samorząd uważa, że się nie wywiązuje ze swoich obowiązków. Ja mam zupełnie inną opinię, uważam, że przez te kilkanaście lat, nie pamiętam, 15, to świetnie wywiązywała się ze swoich obowiązków i to chyba jest jedyny powód..."  W protokole zapisaliście:"jest zmiana dyrekcji, której tutaj samorząd uważa, że się tutaj nie wywiązuje ze swoich obowiązków. Ja mam tutaj akurat zupełnie inną opinię, uważam że przez te kilkanaście lat, 15, to świetnie się wywiązywała ze swych obowiązków, to chyba jest jedyny powód". Uważam, patrząc na to, jak skrupulatnie zapisywano moje słowa, że taki dodatek ma na celu ośmieszenie mnie, sprowadzenie sprawy ad absurdum. Przepraszam za potoczność mowy, ale do niektórych to może lepiej trafi. Przyszedł "głupek" na radę, żeby nakrzyczeć, nabić piany. Dzień później okazało się, że moje uwagi nie są całkowicie bezpodstawne, bo każdy chyba wie w jak arogancki sposób nie dopuszczono Pani Agaty do konkursu. Oczywiście jedno z drugim nie ma nic wspólnego, przypadki chodzą po ludziach. Co zrobił Wójt? Unieważnił konkurs. Dlaczego? Bo ta zagrywka była niezgodna z prawem i nie udało się zamieść sprawy pod dywan. Nie wiem na co liczono, ale widać nie przeszła pierwsza wersja. To może jest tak, że dzień przed konkursem wybiłem argument z rąk? Potem sławna już wypowiedź Pani Przewodniczącej, która odsyła nas do protokołów, bo nagrania są często nierzetelne. Jak cyfrowe nagranie może być nierzetelne? To co może są jakieś wstawki, przeinaczenia, dodane kwestie w filmie? Na koniec pozwolę sobie sparafrazować słowa Pani Przewodniczącej: Po co są protokoły? Protokoły są dobre, czy protokoły są złe? Po co są nagrania? Nagrania są dobre, czy nagrania są złe? Naprawdę chciałem się już od tego wszystkiego odciąć, ale nie pozwolę sobie na takie przedstawianie sprawy i notoryczne naśmiewanie się z mojej osoby, jako ynteligenta, jak ktoś to ujął, czy jeszcze wiele innych sugestii. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 90 z 128

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...